![Έβαλε τα κλάματα η Βίκυ Παγιατάκη στο Πρωινό mou](http://a.media.gossip-tv.gr/items/cache/fbf740820c86063370bfdc61ecfb3459_L.jpg)
Η Βίκυ Παγιατάκη μόλις τελείωσε τα ζώδια έβαλε τα κλάματα!
Αφού τελείωσε τη στήλη της με τα ζώδια, η αστρολόγος είπε «καλό καλοκαίρι» συγκινημένη και με τρεμάμενη φωνή. «Να είστε καλά καλό καλοκαίρι... Καλή συνέχεια» ήταν τα τελευταία της λόγια και δάκρυσε η αστρολόγος, ενώ η Φαίη Σκορδά την ευχαρίστησε και της είπε πόσο πολύ την αγαπά!
Στο CouponCity θα βρες τις καλύτερες προσφορές μ ένα click εδώ - -
-->