![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcOk8TewevBbvfprddm4bUEz6gjcqodrH6-bdJg7Na59-KXP_x8tIVlaicAIut47SUu3yu-Vm-lmT-YDTMwEMpo4M-Eq4t_jUKILkvrCyydIuCMnkQMp4KWbhnSM1DwgcMUqBzhxWylsk/s320/mychannel(3).jpg)
Η Βίκυ Καγιά μίλησε για την διατροφή της, αν αντιμετώπισε προβλήματα νευρικής ανορεξίας... και αποκάλυψε αν την τρομάζουν οι ρυτίδες.
Έχει πεινάσει ποτέ ως μοντέλο; Η ίδια είπε στο «Down Town Κύπρου»: “Όχι, ποτέ. Ήταν πάντα έτσι το σκαρί μου. Τρώω τα πάντα και από λίγο. Περισσότερο με το δέρμα μου είχα θέματα, με το σώμα μου ποτέ”. Δεν αντιμετώπισε ποτέ προβλήματα νευρικής ανορεξίας;
«Ποτέ! Το «κλειδί» το δικό μου είναι ότι δεν είμαι λαίμαργη-τρώω όσο πεινάω και μετά σταματάω. Σχεδόν κάθε δύο ώρες, για παράδειγμα, τρώω ένα σνακ» δήλωσε η παρουσιάστρια. Την αγχώνει ο χρόνος που περνάει; «Κάθε άλλο! Μου αρέσει! Καμία ρυτίδα, καμία αλλαγή δεν με τρομάζει. Αυτά είναι μικροπράγματα μπροστά στα σοβαρά που μας συμβαίνουν καθημερινά» είπε χαρακτηριστικά.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikvu_bqzbiyUIRUfvqfNXwk2iAu1iF48ebRMqPnlLtngj9pFWiK1UhRzAg9mq06F4WaZY1YQmSaYrEo8fWVG9nw29m3Q6cTzZXNOOrpkP-WLV9IbbK-zcPM5FLMuEgtW69lfMqiIR2WzA/s400/mychannel%25281%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcOk8TewevBbvfprddm4bUEz6gjcqodrH6-bdJg7Na59-KXP_x8tIVlaicAIut47SUu3yu-Vm-lmT-YDTMwEMpo4M-Eq4t_jUKILkvrCyydIuCMnkQMp4KWbhnSM1DwgcMUqBzhxWylsk/s400/mychannel%25283%2529.jpg)