![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHJKECxaC5ZItsSN6FU_Lul1JvQi0pFniLB7xdmlDW-vRyr6Cipcm8TIK97SIw6ts8pOJ8rTj8CEfe13q69yiXhnxOeLPZQOhRxBM0eZynB_2emyilsQ-5M8rlZsRh7-aW-6QQIyWgZgPg/s316/0f99c5cea93acabf9098f06d14dece7f839fd45c.295.250.96a5d6dd218b0ef33cca5a6b72c5e8b48c35595f.jpg)
Μαρία Λιαγουροπούλου, η οποία έκλεψε τις εντυπώσεις στο Νησί των Ανέμων! Πόζαρε με το δικό της sexy τρόπο που μόνο η ίδια ξέρει πάνω σε βράχο της παραλίας! Φορούσε ένα μικροσκοπικό μαύρο μπικίνι, το οποίο δε πέρασε απαρατήρητο από τους παρευρισκόμενους! Αναδεικνύοντας τα «πλούσια» προσόντα που διαθέτει! Νομίζω η Τζούλια Αλεξανδράτου θα τρέμει με τη νέα διάδοχο της ή νοικοκυρεύτηκε με το γάμο της και πλέον δε την απασχολει?
Στο CouponCity θα βρες τις καλύτερες προσφορές μ ένα click εδώ
-->
πηγη