![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSzKdGgg3v2YNIgqyTzbzkHJRxKDdhM9fWakuHITnHLJDhE7p9mcpqZdLCtQDokwAb2aN02uTS7wcar0Qbu_Isu1uK1WHnsIj0t-9L1uHURbOsdHhll2A-qwsf9UVD2J505bqfkAbCMCXd/s1600/pistepseto.eu+(1).jpg)
Οι ήρωες του επιτυχημένου σίριαλ «Καφέ της Χαράς»
έχουν μείνει στη μνήμη όλων μας μιας και τους αγαπήσαμε όλους..Πώς είναι όμως σήμερα η γλυκιά και στρουμπουλή Ρόδη με τα προξενιά της; Ο λόγος για την ηθοποιό Ευτυχία Φαναριώτη που την υποδυόταν στο σίριαλ του ΑΝΤ1.
Ο φωτογραφικός φακός την απαθανάτισε σε πρεμιέρα θεατρικής παράστασης προ ημερών και είχαμε την ευκαιρία να την δούμε όπως είναι σήμερα, χρόνια μετά την προβολή του σίριαλ.
Όπως πάντα, η ίδια χαμογελούσε μπροστά στον φακό, χωρίς βέβαια το μακιγιάζ και το hair styling που είχε υιοθετήσει για τις ανάγκες του ρόλου της στο σίριαλ.
Δείτε την…
-->