![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEih6I1kGpAsbCSp4LIy-4-tOphZGQCC6KXggyug_6tMM6casMV5FYDeRnq26a5o6upoZoI6bFQJGMaZIcNNXizS0wE-oLuuedJHJImmFA-PO5uQoYriwGndqjroWeA0IQ9QfRCgKpCnQ7IH/s320/facebook-512x250.jpg)
Ένας πιτσιρικάς από την Αθήνα κατάφερε με μια μόνο κίνηση του να μας… παρασύρει να πέσουμε όλοι κάτω από τα γέλια. Δες τι κάνει ο αθεόφοβος προκειμένου να δείξει ότι του αρέσει να καινοτομεί απέναντι στα δεδομένα.
Διακωμωδεί τον τρόπο με τον οποίο συνήθως πίνουμε το ποτό μας ή το γάλα μας.
Έβαλε ένα μαύρο καλαμάκι ανάμεσα στο πλούσιο στhθος μιας κοπέλας. Ίσως ήθελε να αλλάξει κάπως το παλιό διαφημιστικό παιδικού γάλακτος με το σλόγκαν “μεγαλώνει γερά παιδιά”.
Η συγκεκριμένη φωτογραφία κάνει το γύρο χιλιάδων ελληνικών προφίλ και απεγνωσμένα ψάχνουν τον πιτσιρικά που τους τρέλανε στο γέλιο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjUCL9a2ysjt_1f_jVgJVQXyn01axUbUx7xouv5EasGWyiNDLgWVpxElyXFqWc0RzNxAufCKfPgR7c5Cxs6ZsbDwRNhZN6lyhmxRPvQI3Kcc_0KQD1bneh_CyPA2WzfCuNv8dbSTYeXhwA/s1600/9840bdcf9cf5caee941b7d443d0f1c4a1.jpg)