![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTYqy-Arci6_IrGblvLA3JAM-gA-ya2xkL4R_IXL14C-ouHCIuqbAF4YWKSjQriH5-Wpcgh7WEXY4435hfC0xNjcl206WWpX5Zahp0E1VIlx1NSGblr-4mJ7jLnHoJks_pXKkGRcGYhjVM/s320/kamikazi+(1).jpg)
μάρτυρας οι φωτογραφίες με την νεαρή που του έχει κλέψει την καρδιά.
Ο φωτογραφικός φακός εντόπισε τον τραγουδιστή μαζί με την αγαπημένη του Μαρία Λιαγουροπούλου να ανταλλάσσουν καuτά φιλιά, τρυφερά χάδια και αγκαλιές.
Πρόσφατα πάντως η Μαρία Λιαγουροπούλου είχε αποκαλύψει την σχέση με τον ποδοσφαιριστή Adil Rami. Μάλιστα είχε μείνει έγκυος από τον ποδοσφαιριστή, αλλά έκανε έκτρωση! Τότε είχε πει: «Τον αγαπούσα πάρα πολύ και δεν ήθελα να τον χάσω, αλλά αποδείχθηκε ότι δεν άξιζε. Και η όλη κατάσταση με πίκρανε. Ψυχολογικά ήμουν χάλια για μεγάλο διάστημα, αλλά στάθηκα στα πόδια μου και συνέχισα».
Όλα αυτά όμως ανήκουν πλέον στο παρελθόν, αφού τώρα η ζωή της έχει αποκτήσει άλλο νόημα…
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXnAJdAZVClyIwvPXnHw44ZDTqTEj95tOaMVEWt5Vu0VHEXD6z5GHggcFkutgWn4vF7EMWv_kOB6ydlnlKMsFOazyO7V09mCQcdR2vr-ofGK3OMuuzd069HR2ILgxpIZp10T_1edFWyCPk/s1600/kamikazi+(2).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPRKgbZKyCThylhFaEY1PcqQ8q-EoWGBnz_gYjMlKmtEWHu7T64THcHpp0dcLcYDLhckBUmp25s674SFJhMsdZrABc9VF8VvKTBOCgNWmP65IJ-aXZyV-CdQGAudBlvRQg5rWVuFOlEDUl/s1600/kamikazi+(3).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDpMnO3jTqN8V85BYZ2U_OjcNgWzb3R50yMDsEeA26YYmBFShAmUGX7LTj2_izqwcdQ3ljdDr3Dq8v8zPaP_cF_pq6BECm9iKQfhi1Am8BCCD2Rx4iDknKcuDk3I81IGtDPhHWN5REGdfU/s1600/kamikazi+(4).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9PoK1ZEnxVGhH2_x1a0wu-xLx-FHvj2y-kxYWmJsjTkhi74p-AgXq-2cstROaL1kzC-zk6WxyOlowuolZ9NlwLnpZMa3wutLdffSsKUmAlIEov3dgVaZM7CxNaxitnOPqBUVbWR_Dk7e9/s1600/kamikazi+(5).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCpqZodGCLA2_NDL0sih8cyZbKMydY3aI-EKlCtckzSUfeRUsjPUo-XcT-DzlA1Mf46spwqprwrcnG_A81vzRFA5ijiONQ4DLFqIbYvagUMjBl_0BjYxTP46pByW-X-efgZ1uQq-b34qlz/s1600/kamikazi+(6).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPyhhu6GFmJFRfhi9DruAjaplcj74j4nSBeGzA3898AG98x8tEFCw5ZSz4661Zeb9S_GTkebWlUXEt0-h9Kjz4orw3pmZh12FnAUzuuCh4gUkOXwD9o24eoJTvd5z6306FvbN99v2UwVAi/s1600/kamikazi+(7).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9X2F8JG2Gr0zOyFPhUDeYESZkpvkhDvOWOukLtDGr52vHC0MNSI9wFaRLKP8fY6i2XiPfAKq-zGiXQfpp-VMxWq94kknNvHKKSIDMu6SwsncPCC29Lwz5ERX4p4H5rg7EJK2tEZl3Adce/s1600/kamikazi+(8).jpg)