![](http://2.bp.blogspot.com/-h8Y1a54_00E/UpjZbU75rNI/AAAAAAAAMP0/b7dNK8AxInc/s1600/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82+%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF.jpg)
Η πλάκα είναι ότι το βίντεο το ανέβασε ο γαμπρός του!
"Father of the year" είναι ο τίλος του βίντεο και ανέβηκε από τον γαμπρό του πατέρα του μικρού, ο οποίος κινηματογραφούσε το βλαστάρι του την ώρα που κατευθυνόταν στο δέντρο με το ποδήλατό του. Όπως θα δείτε, ο ανόητος μπαμπάς ξεκαρδίστηκε στα γέλια μόλις ο πιτσιρικάς έπεσε στο δέντρο κάτι που φαίνεται ότι δεν άρεσε στον θείο ο οποίος ανέβασε το βίντεο, σχολιάζοντας ότι έχει βάλει σκοπό στη ζωή του να το κάνει viral