βρέθηκε η Μαρία Ανδρούτσου το βράδυ της Τετάρτης 3 Ιουλίου. Η ηθοποιός ξεχώρισε το 2005, μέσα από την τηλεοπτική σειρά 50 – 50, εκεί που υποδυόταν την Ξανθίππη.
![Άλλος άνθρωπος! Η Μαρία Ανδρούτσου άλλαξε τόσο, που δεν θυμίζει σε τίποτα την Ξανθίππη του 50 50 Ξανθίππη Μαρία Ανδρούτσου 50 50](http://www.fthis.gr/imghandler/260/073c0f14-19a9-475e-9bc2-9f0ce760c3ec.jpg)
Από το τέλος της σειράς μέχρι και σήμερα, δεν βλέπουμε πολύ συχνά την Μαρία Ανδρόυτσου, παρά μόνο σε κάποιες κοσμικές της εμφανίσεις ή στις θεατρικές της παραστάσεις. Σε μία από αυτές τις εμφανίσεις στο θέατρο Αθηνά λοιπόν, την συνέλαβε ο φωτογραφικός φακός. Όπως βλέπετε, η Μαρία έχει εγκαταλείψει το ξανθό καρέ μαλλί. Σήμερα τα έχει σκουρύνει λίγο σε σαντρέ αποχρώσεις, ενώ έχουν μακρύνει αισθητά. Επίσης το ντύσιμο της είναι πιο μοντέρνο κι αποκαλυπτικό, αναδεικνύοντας την θυληκότητά της.
![Άλλος άνθρωπος! Η Μαρία Ανδρούτσου άλλαξε τόσο, που δεν θυμίζει σε τίποτα την Ξανθίππη του 50 50 Ξανθίππη Μαρία Ανδρούτσου 50 50](http://www.fthis.gr/imghandler/260/073c0f14-19a9-475e-9bc2-9f0ce760c3ec.jpg)
![Άλλος άνθρωπος! Η Μαρία Ανδρούτσου άλλαξε τόσο, που δεν θυμίζει σε τίποτα την Ξανθίππη του 50 50 Ξανθίππη Μαρία Ανδρούτσου 50 50](http://www.fthis.gr/imghandler/190/3b85a9ce-d5fd-4758-ae91-e0fffc66223d.jpg)
-->